Що отримує команда Moneyveo?

Ми в Moneyveo надаємо всі ресурси, щоб команда компанії могла розвиватися, досягати професійних та особистих висот, підтримувати фізичне і ментальне здоров’я, була успішною та задоволеною.  

У компанії діє ціла екосистема EVP (Employee Value Proposition) – ціннісна пропозиція роботодавця. Вона складається з 6 пунктів: навчання, система мотивації та винагороди, кар’єрний розвиток, компенсаційний пакет, корпоративно-соціальні ініціативи та корпоративне життя. У рамках цієї екосистеми команда Moneyveo має доступ до таких бенефітів та можливостей: 

Кожен співробітник Moneyveo може обрати найбільш актуальні для себе бенефіти, а компанія компенсує витрати на них. Сума компенсації залежить від рівня посади і збільшується по мірі кар’єрного зростання. У рамках програми доступні два напрями бенефітів: «Страхування» – придбання медичного страхового полісу за рахунок компанії, та «Компенсація» – відшкодування витрат співробітників на розвиток, подорожі, спорт, розваги, здоров’я тощо. 

Ми розвиваємося та підвищуємо свою експертність завдяки власній академії бізнес-освіти Education Lab. Наразі вона включає три напрями:  

  • offline-навчання – розробка і проведення навчальних заходів; 
  • зовнішнє навчання – формування індивідуальних планів розвитку співробітників, комунікація з організаторами зовнішніх курсів і тренінгів, організація відвідування співробітниками навчальних заходів; 
  • e-learning – створення електронних курсів, оновлення робочих інструкцій, корпоративних регламентів. 

У рамках Education Lab розроблено понад 40 авторських курсів, акумульовано 80 електронних курсів та створено корпоративну бібліотеку.  

Переконані, що зараз як ніколи важливо підтримувати високий рівень емоційного добробуту. Тому ми реалізуємо заходи, спрямовані на підтримку психічного та психологічного здоров’я нашої команди. Серед них: проведення тематичних вебінарів, курсів, можливість оплачувати підписки на застосунки для медитації, арт-терапію тощо. А також спеціально для наших співробітників ми готуємо публікації та статі на тему підтримки ментального здоров’я.   

Ведеш здоровий спосіб життя? Ми не тільки підтримуємо це, але й надаємо потрібні ресурси! Групові онлайн та офлайн-заняття із тренером з бігу, йоги, аквааеробіки та фітнесу, власний спортзал, спортивні конкурси і турніри, фруктово-овочеві дні, регулярно – смачні та здорові сніданки, йогурти, натуральні чаї та соки  усе це ми надаємо в рамках піклування про фізичне здоров’я команди. Також в офісі є столи для гри у настільний теніс та душ для спортсменів. 

Ми – за оптимальний work-life balance для наших співробітниківХочеш працювати частину часу в офісі, а частину  вдома? Без проблем! Для цього в нас реалізовано проєкт Sharing DeskМи відмовилися від фіксованих робочих місць. Ті колеги, які хочуть попрацювати в офісі, заздалегідь резервують їх для себе через онлайн-системуА завдяки нашій програмі Distance Work можна тривалий час працювати дистанційно з будь-якого куточка України. Також наразі тестується можливість працювати віддалено з інших країн. 

Показуєш круті результати у роботі, проявляєш ініціативу і постійно самовдосконалюєшся? Ми не тільки бачимо, а й нагороджуємо за цеУ нас діє Recognition Program  заходи, спрямовані на визнання досягнень співробітників. У рамках програми було реалізовано Employee Appreciation WeekSkills Development Day, марафони талантів, майстер-класи та вебінари від співробітників, програму заохочення колегКожен ChiefHeadDeputyа також Lead/Owner/Supervisor може заохочувати матеріальними бонусами від компанії співробітників своїх та суміжних підрозділів.

Допомогти команді впоратися із загрозою всесвітньої пандемії  наш обов’язок. Тому ми організували можливість застрахуватися від COVID співробітникам та членам їхніх родин за мінімальними цінами. А також організували для команди компенсацію тестів на COVID-19 та колективну вакцинацію.