Що отримує команда Moneyveo?

Ми в Moneyveo надаємо всі ресурси, щоб команда компанії могла розвиватися, досягати професійних та особистих висот, підтримувати фізичне і ментальне здоров’я, була успішною та задоволеною.  

У компанії діє ціла екосистема EVP (Employee Value Proposition) – ціннісна пропозиція роботодавця. Вона складається з 6 пунктів: навчання, система мотивації та винагороди, кар’єрний розвиток, компенсаційний пакет, корпоративно-соціальні ініціативи та корпоративне життя. У рамках цієї екосистеми команда Moneyveo має доступ до таких бенефітів та можливостей: 

«Кафетерій бенефітів»

Кожен співробітник Moneyveo може обрати найбільш актуальні для себе бенефіти, а компанія компенсує витрати на них. Сума компенсації залежить від рівня посади і збільшується по мірі кар’єрного зростання. У рамках програми доступні два напрями бенефітів: «Страхування» – придбання медичного страхового полісу за рахунок компанії, та «Компенсація» – відшкодування витрат співробітників на розвиток, подорожі, спорт, розваги, здоров’я тощо. 

Ресурси для розвитку та зростання

Ми допоможемо тобі скласти індивідуальну дорожню карту до твоїх кар’єрних цілей та підберемо інструменти, які наблизять до них. Серед таких інструментів:

  • offline-навчання та відвідування тренінгів, майстер-класів тощо;
  • e-learning – електронні курси;
  • корпоративна бібліотека;
  • програма менторства;
  • корпоративні курси англійської мови;
  • можливість компенсації витрат на додаткову освіту через “Кафетерій бенефітів”.

Mental Health

Переконані, що зараз як ніколи важливо підтримувати високий рівень емоційного добробуту. Тому ми реалізуємо заходи, спрямовані на підтримку психічного та психологічного здоров’я нашої команди. Серед них: проведення тематичних вебінарів, курсів, можливість оплачувати підписки на застосунки для медитації, арт-терапію тощо. А також спеціально для наших співробітників ми готуємо публікації та статі на тему підтримки ментального здоров’я.   

Wellness Hub

Ведеш здоровий спосіб життя? Ми не тільки підтримуємо це, але й надаємо потрібні ресурси! Групові онлайн та офлайн-заняття із тренером з бігу, йоги, аквааеробіки та фітнесу, власний спортзал, спортивні конкурси і турніри, фруктово-овочеві дні, регулярно – смачні та здорові сніданки, йогурти, натуральні чаї та соки – усе це ми надаємо в рамках піклування про фізичне здоров’я команди. Також в офісі є столи для гри у настільний теніс та душ для спортсменів. 

Digital Workplace

Ми – за оптимальний work-life balance для наших співробітників. Хочеш працювати частину часу в офісі, а частину – вдома? Без проблем! Для цього в нас реалізовано проєкт Sharing Desk. Ми відмовилися від фіксованих робочих місць. Ті колеги, які хочуть попрацювати в офісі, заздалегідь резервують їх для себе через онлайн-систему. А завдяки нашій програмі Distance Work можна тривалий час працювати дистанційно з будь-якого куточка України. Також наразі тестується можливість працювати віддалено з інших країн. 

Recognition Program

Показуєш круті результати у роботі, проявляєш ініціативу і постійно самовдосконалюєшся? Ми не тільки бачимо, а й нагороджуємо за це! У нас діє Recognition Program – заходи, спрямовані на визнання досягнень співробітників. У рамках програми було реалізовано Employee Appreciation Week, Skills Development Day, марафони талантів, майстер-класи та вебінари від співробітників, програму заохочення колег. Кожен Chief, Head, Deputy, а також Lead/Owner/Supervisor може заохочувати матеріальними бонусами від компанії співробітників своїх та суміжних підрозділів.

STOP COVID program

Допомогти команді впоратися із загрозою всесвітньої пандемії – наш обов’язок. Тому ми організували можливість застрахуватися від COVID співробітникам та членам їхніх родин за мінімальними цінами. А також організували для команди компенсацію тестів на COVID-19 та колективну вакцинацію.