Наша соціальна відповідальність

Ми, як лідери ринку, не тільки створюємо комфортні умови для своєї команди, але й драйвуємо глобальні позитивні зміни в суспільстві, в якому і для якого працюємо. Тому корпоративна соціальна відповідальність для нас — невід’ємна частина ведення бізнесу, яку ми постійно розвиваємо.

На сьогоднішній день Moneyveo розвиває три основні КСВ-напрями: освітній, допомога українським військовим, підтримка столичного Центру для проживання онкохворих дітей «Дача». До того ж ми завжди готові оперативно підключитись до вирішення найбільш актуальних та термінових проблем, як то боротьба з наслідками всесвітньої пандемії.

ОСВІТНІ АКТИВНОСТІ

Ми активно працюємо над підвищенням фінансової обізнаності населення, його цифрової грамотності, навчанням бізнес-мисленню й навичкам підприємництва.

Так, ми підписали Меморандум про співпрацю з факультетом інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія». У рамках партнерства наші експерти розробили та провели для студентів цикл занять з інтернет-маркетингу, який увійшов до сертифікатної програми «Вебдизайн». У ній було об’єднано чотири вибіркові курси факультету (від базового вебпрограмування до UX-дизайну та основ інтернет-маркетингу). Заняття з пошукової оптимізації стали завершальними у цій програмі. Вони дозволили на практиці глибше засвоїти здобуті знання і зрозуміти, як створювати вебресурси, що справді потрібні користувачам. До того ж в рамках цього курсу студенти готували власні проєкти, найкращі з яких отримали від Манівео заслужені 20 000, 30 000 та 50 000 грн.

У рамках підготовки освітньої Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО/ООС, організованої Київською школою економіки, фахівці нашої компанії записали для слухачів відеоуроки з онлайн-маркетингу.

Спільно з Міністерством цифрової трансформації ми реалізували два соціальні проєкти всеукраїнського масштабу. Перший з них, освітній серіал «Кіберняні», зосереджений на питаннях кібербезпеки. А другий являє собою цикл навчальних відео для підприємців «Переведення бізнес-процесів в онлайн». У випусках експерти нашої компанії діляться своїм практичним досвідом щодо ключових інструментів, необхідних для переходу в режим онлайн-роботи, організації бізнес-процесів і завдань процесного управління, формування правил і принципів роботи тощо.

А з метою підвищення фінансової грамотності населення ми створили серію освітніх роликів про нюанси користування фінпродуктами для порталу finance.ua, підтримали освітню гру «Zдолай шахрая», розроблену Асоціацією «ЄМА» у рамках гранту від Проєкту USAID Источник: https://www.ema.com.ua/news/zdolaj-shahraiv-grajuchi/, та інформаційну кампанію Нацбанку #ЗнайСвоїПрава. У рамках останньої українцям розповідають про як про фінансові послуги на загалом, так і про права та обов’язки під час їх отримання.

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ

У рамках цього напряму ми фінансуємо лікування і реабілітацію постраждалих воїнів АТО/ООС та допомагаємо з покупкою техніки для оперативного підрозділу «Північ».

Так ми підписали Меморандуми з Інститутом медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України та з Чернігівським обласним центром комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їхніх сімей та сімей загиблих. Метою такої взаємодії є підвищення рівня надання медико-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС. На постійній основі ми допомагаємо Оперативному командуванню «Північ», фондам “Армія SOS” та «Відродження захисників України» тощо.

ПІДТРИМКА СТОЛИЧНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ «ДАЧА»

З 2018 року ми підтримуємо “Дачу” — центр для проживання онкохворих дітей. Раніше в рамках благодійного проєкту «Дружня рука підтримки» щомісяця перераховували кошти на потреби центру, а наразі фінансуємо зведення його нової будівлі. У ній буде 15 спалень, дві ігрові кімнати, кабінети фізіотерапевта і психолога. Нова “Дача” зможе приймати 350 сімей щорічно.

АКТИВНОСТІ ІЗ БЕЗПОСЕРЕДНІМ ЗАЛУЧЕННЯМ КОМАНДИ

Нами було проведено благодійний аукціон, в рамках якого співробітники могли як запропонувати для продажу свої хенд-мейд вироби, так і купити цікаві лоти. Всі отримані гроші було направлено на допомогу притулку для тварин “В добрі руки”. До того ж команда долучилась до благодійного маркету “Кураж”. На ньому співробітники також презентували власноручні вироби, гроші від продажу яких було перераховано на підтримку центру “Дача”. Бере участь команда Moneyveo і у благодійних забігах (“Пробіг під каштанами”, Kind Family Run тощо).